Koszyk
...jest pusty

Szybki kontakt
 

Dział handlowy:

 

Tel  12-292-61-97

lub 884-94-64-34

 
 
dekanexsystem@dekanexsystem.pl

Serwis:

Tel 12-292-61-97


NUMER RACHUNKU BANKOWEGO
BNP PARIBAS
87 1750 0012 0000 0000 2246 0827


Producenci
Kategorie
Informacje
Cennik

HTML   CSV

MICROSOFT Office 365 Home Premium 5 stanowisk

360,00 zł

Producent: MICROSOFT
Wysyłka: 24 godziny
Waga:0.50 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Microsoft Office 365 Home Premium


 • Kompleksowy pakiet Office w chmurze
 • Możliwość całkowitego spersonalizowania
 • Prostsze udostępniania
 • Przetwarzaj pomysły w piękne dokumenty
 • Roczna subskrypcja dla 5 komputerów
 • Skład pakietu: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access, OneDrive, Skype

Co wchodzi w skład pakietu?
Microsoft Office 365 Home Premium

 • Roczna subskrypcja.
 • Instalacja na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (na przykład urządzeniu iPad lub tablecie z systemem Android lub Windows) oraz 5 smartfonach.
 • Pełne, zainstalowane programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook i inne, w wersji Office 2016.
 • 60 minut rozmów przez Skype miesięcznie oraz 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze na użytkownika przez rok.
 • Nowe wersje zawsze dostępne bez dodatkowych opłat.

Nowe aplikacje Office 2016

Wraz z Office 365 otrzymujesz pełne, najnowsze i najlepsze wersje aplikacji Word, Excel, PowerPoint, Outlook i innych, które są pobierane bezpośrednio na twoje ulubione urządzenia. Możesz nadal pracować nawet wtedy, kiedy nie masz połączenia z internetem. Wszystkie narzędzia, które znasz i które lubisz, teraz stworzone z myślą o jeszcze większej produktywności i pracy zespołowej.

Instalacja na urządzeniach
Uzyskaj dostęp z dowolnego miejsca

Korzystaj z pełnych aplikacji Office na 5 komputerach PC lub Mac, 5 tabletach (na przykład urządzeniu iPad lub tablecie z systemem Android lub Windows) oraz 5 smartfonach – dzięki czemu możesz pracować tak jak chcesz, kiedy chcesz i gdzie chcesz. Treść i formatowanie nie zmienią się, więc dokumenty edytowane na smartfonie będą nadal świetnie wyglądały, gdy wrócisz do swojego komputera PC lub Mac.


Usługa Office 365 jest stworzona dla pracy zespołowej. Podziel się ze swoją rodziną korzyściami z subskrypcji usługi Office 365. Każda instalacja to uzyskanie 1 terabajta przestrzeni dyskowej w usłudze OneDrive, co oznacza do 5 terabajtów przestrzeni na jednego użytkownika. Podziel się korzyściami z subskrypcji Office 365 dla Użytkowników Domowych nawet z 4 domownikami: łatwa instalacja na domowych urządzeniach, 1 TB dodatkowej przestrzeni dyskowej online na użytkownika, 60 minut międzynarodowych rozmów Skype miesięcznie*. Można nawet tworzyć, edytować i komentować dokumenty zespołowo, w czasie rzeczywistym – bez względu na to, czy jesteście w sąsiednich pokojach, czy w różnych częściach świata.*

* Usługa Skype jest dostępna jedynie w wybranych krajach.

Zawsze aktualne
Zainstaluj pełne wersje aplikacji Office

Wraz z zakupem subskrypcji Office 365 otrzymujesz najnowsze wersje oprogramowania, a ich uaktualnienia będzie można zainstalować zaraz po ich udostępnieniu, bez dodatkowych kosztów. To ty decydujesz o instalowaniu uaktualnień, o tym czy i kiedy przejść na nową wersję.

Zawsze masz pełne, najnowsze wersje aplikacji Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access, a swoje pomysły możesz zapisywać tak jak chcesz – za pomocą klawiatury, pióra lub ekranu dotykowego.

Pisz, licz, prezentuj
Programy Word, Excel, PowerPoint

Twórz, wygładzaj i udostępniaj pięknie wyglądające dokumenty. Udostępnianie dokumentów i praca zespołowa to teraz pestka. Nowy program Word pozwala współtworzyć dokumenty z wieloma osobami i edytować je równocześnie, bez względu na to, czy jesteście w tym samym pokoju, czy w różnych częściach świata. Natomiast dzięki integracji z chmurą udostępnianie dokumentów idzie jak z płatka.

Poznaj nowe, intuicyjne sposoby analizowania danych oraz ich wizualizacji. Przekształcaj liczby w dokładne analizy za pomocą nowego programu Excel. Fragmentatory tabel przestawnych pozwalają odkrywać zależności w dużych zbiorach danych, a dzięki polecanym wykresom możesz przedstawiać dane w formie atrakcyjnych wykresów. Uruchamiane jednym kliknięciem narzędzie do prognozowania automatycznie przeszukuje arkusze robocze, wyszukując tendencje i przedstawiając je w formie wykresów i tabel.

Twórz pomysły, pracuj nad nimi zespołowo i prezentuj je w efektowny sposób. Twórz prezentacje w zespole – pracując nad nimi jednocześnie z innymi. Dodawaj komentarze do tekstów i obrazów oraz porównuj różne wersje danej prezentacji za pomocą widoku rozwiązywania konfliktów.


Notuj, mailuj, publikuj, zarządzaj
Programy OneNote, Outlook, Publisher, Access.

Zachowuj swoje myśli w swoim osobistym cyfrowym notesie. Zapisuj, organizuj i udostępniaj swoje pomysły za pomocą cyfrowych notesów, które możesz otwierać z dowolnego urządzenia Znajdź szybko potrzebne rzeczy przy użyciu wszechstronnej wyszukiwarki, która między innymi pamięta wprowadzone przez ciebie znaczniki.

Porządkuj wiadomości e-mail, koordynuj harmonogram i bądź w bieżącym kontakcie ze znajomymi. Nowy Outlook obsługuje technologię Push Mail, dlatego twoja skrzynka odbiorcza jest zawsze aktualna. Ulepszony widok konwersacji sprawia, że wiadomości z podobnymi wierszami tematu nie trafiają do jednego worka razem z zupełnie innymi konwersacjami. Znajdziesz tu także więcej opcji dołączania załączników i zarządzania nimi.

Program Publisher jest prostym sposobem tworzenia profesjonalnych publikacji, które robią wrażenie. Użyj aplikacji Publisher, żeby przeszukać w internecie albumy fotografii (Facebook, Flickr itd.) i dodać zdjęcia bezpośrednio do dokumentu, bez konieczności ich wcześniejszego zapisywania.

Access pozwoli ci stworzyć bazę danych, żeby szybko organizować informacje, które będą dostępne online w dowolnym miejscu. Nigdy więcej nie pogubisz się w gąszczu danych. Znormalizowany framework do tworzenia aplikacji powoduje, że nawigowanie w aplikacjach jest znajome i łatwe.

Specyfikacja produktu

Symbol producenta 6GQ-00173
Nazwa produktu Microsoft Office 365 Home Premium Polish, 1 Year Subscription - Box
Producent Microsoft
Klasa produktu Pakiety biurowe
Rodzina oprogramowania Office 365 Home Premium
Składowe pakietu  •  Word - edytor tekstu
 •  Excel - arkusz kalkulacyjny
 •  PowerPoint - program do tworzenia prezentacji
 •  OneNote - organizator notatek
 •  Outlook - menedżer poczty elektronicznej oraz informacji
Wersja językowa polska
Wersja produktu Subskrypcja
Typ licencji Nowa licencja
Licencja na … użytkowników 1
Typ nośnika N/A
Dodatkowe informacje  •  32 i 64-bit
 •  Subskrypcja na 1 rok
 •  Tylko karta z kluczem
 •  Licencja na 5 urządzeń (PC, Mac, tablet)
Strona producenta www.microsoft.pl [LINK]

 

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.