Koszyk
...jest pusty

Szybki kontakt
 

Dział handlowy:

 

Tel  12-292-61-97

lub 884-94-64-34

 
 
dekanexsystem@dekanexsystem.pl

Serwis:

Tel 12-292-61-97


NUMER RACHUNKU BANKOWEGO
RAIFFEISEN BANK POLSKA
87 1750 0012 0000 0000 2246 0827


Producenci
Kategorie
Informacje
Cennik

HTML   CSV

Monitor gracza BenQ XL2430T 24" 1920x1080 1ms 12000000:1 DVI-DL 2xHDMI DP

1,549,00 zł

Producent: BENQ
Wysyłka:24 godziny
Waga:10.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:SZT

  • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA

Monitor dla Zwycięzców

XL2430T 24" to wysokiej jakości monitor do gier, idealny do gier FPS., dostarcza wybuchowych emocji, komfort i wygodę grania, dba o Twoje oczy, a wszystko w jednym pakiecie - wszystko dla zwycięstwa i rozrywki!

 

Gaming tkwi w szczegółach

Monitor XL2430T pokazuje prawdziwe przekonanie BenQ, iż "Gaming tkwi w szczegółach"! Został wykonany dla profesjonalnych graczy przy współpracy z legendami Gamingu. Oferujemy monitor do gier jak żaden inny - precyzja i szybkość, jaką można oczekiwać od wysokiej klasy monitora do gier, teraz masz idealny punkt widokowy nad rywalami we wszystkich grach jakie rozpoczniesz.

 

Redukcja Rozmycia Ruchu - (Motion Blur Reduction) to Dodatkowa Wyrazistość w Całej Grze

Nowa Technologia BenQ Redukcji Rozmycia Ruchu (Motion Blur Reduction) daje płynne, wolne od rozmycia ruchu szczegóły obrazu, tak ważne w grach pełnych akcji FPS, gdzie każda milisekunda ma swoja wagę!. Dzięki Nowej Technologii, gracze nie będą już cierpieć z powodu straconego czasu i słabego komfortu gry potęgowanego przez rozmycie ruchu wizji. Zamiast tego - teraz z większą korzyścią czasu reakcji po stronie gracza - głównym celem będzie osiągnięcie ostatecznego zwyciestwa na przeciwnikiem!

                               Monitory Konwencjonalne                      Redukcja Rozmycia Ruchu  

Super Szybki Czas Reakcji 1ms GTG

Super-krótki czas reakcji 1ms GTG oznacza zarówno szybką akcję jak i to, że dramatyczne szybkie przejścia w akcji są świadczone czysto i bez smug. Te wszelkie niedogodności, które są nie tylko irytujące, mogą mieć wpływ na wydajność, gdy milisekundy mogą sprawić, że różnica między sukcesem, a przegraną nie jest zależna tylko od gracza.

                                 Inne Monitory                                         Monitor BenQ XL2430T  

Częstotliwość Odświeżania to Optymalizacja Zarządzania Grą

Jako wiodąca marka w produkcji monitorów do gier, BenQ dostarcza więcej niż tylko funkcję częstotliwości odświeżania dla różnych rozdzielczości, aby dotrzeć do większej liczby poziomów optymalnych częstotliwości odświeżania (100/120 / 144Hz). To Optymalizacja Zarządzania, która ma przynieść użytkownikom niezrównaną wydajność w grach. Dzięki tej funkcji, która współpracuje z Trybem Wyświetlania i Trybem Smart Scalling, BenQ oferuje kompletne rozwiązanie częstotliwość odświeżania dla miłośników gier.

 

20-Stopniowe Ustawienie Natężenia Barw Koloru, aby Zoptymalizować Precyzję Gry

Jest absolutnie konieczne, by XL2430T dał Ci niezbędną elastyczność do uzyskania wydajności kolorów, taką jaką uznasz za stosowną. To dlatego BenQ zaimplementował 20 poziomów ustawień natężenia barwy kolorów do indywidualnych wymagań i preferencji miłośników gier. Ta unikalna funkcja jest dostępna poprzez menu ekranowe (OSD) lub dla większej wygody z poziomu pilota.

Duża Skala Regulacji to Bezproblemowa Gra za Każdym Razem

Aby upewnić się, że gracze mogą powielać dokładnie tą sama konfigurację ustawienia monitora w najwyższej dokładności, wydajności i wygodzie, BenQ wykonał kilka dodatków do skali regulacji XL2430T. Regulowana podstawka wysokość jest teraz skalowan na 14-stu poziomach z możliwością śledzenia wysokości przez poruszającego się markera. Skale zmian dodano też dla samej Matrycy LCD,  która przechyla się do przodu i do tyłu o 0 °, 10 ° i 20 ° i obraca się w lewo i w prawo w szerokim zakresie kątów. Każdy XL2430T może być Twoim osobistym XL2430T.

Wszystkie Nowe Korektory Czarnego Koloru Zapewniają Automatyczną Pełną Widoczność

Słaba widoczność w ciemnych scenach może kosztować nawet najbardziej utalentowanych graczy przegraną ich gry. Nowa udoskonalona Technologia Korekcji Czarnego Koloru ma do zaoferowania niespotykany dotąd poziom kontroli i przejrzystości. Ciemne sceny są rozjaśnione automatycznie bez prześwietlania jasnych obszarów w celu zachowania istotnych szczegółów, umożliwiając graczom dokładne zlokalizowanie ich przeciwników. Mogą łatwo w ​​krytycznych momentach walki szybko reagować w każdej sytuacji.

Tryb Game Loader - Teraz i Ty Poznasz Sekret

Teraz Ty również poznasz sekrety profesjonalistów. Pobierz specjalne ustawienia gier używanych przez profesjonalnych graczy, a zobaczysz to co widzą profesjonaliści. Każdy tryb jest dostrojony, dzięki czemu możesz wykorzystać do własnych korzyści te wyjątkowe ustawienia profesjonalnych graczy. Mogą one być również zapisane na przełącznik S w celu szybkiego dostępu. Więcej Presetów profesjonalnych graczy ukaże się już w niedalekiej przyszłości, tak więc zawsze będziesz mógł pozostać na szczycie swojej gry.
Download the Game Mode Loader


Indywidulany Wybór Preferencji Wyświetlania

Tryb wyświetlania skrótu sprawia, że zmiany rozmiaru zawartości ekranu są tak proste i szybkie, jak naciśnięcie przycisku. Natychmiastowe przełączanie między trybem wyświetlania - 17”, 19”, 19”W, 21.5”, 22”W, 23”W i 24”W., pozwala osiągnąć najlepszy obraz oglądania tego co chcesz zobaczyć.  Możesz również skorzystać z przycisku Smart-Scaling, dodanego w szczególności na rzecz graczy. Można zmienić rozmiar zawartości ekranu do działania swojego awatara dokładnie odpowiadającego Twoim oczekiwaniom w oparciu o kontrolę ruchu, tak więc wszystko możesz wykonywać za pomocą najwyższej skuteczności.

 

Tryb Automatycznego Ustawienia Gry - Łatwość i Przyjemność Rozpoczęcia Gry

Tryb Automatycznego Ustawienia Gry, umożliwia XL2430T wykryć gatunek gry jaki jest odtwarzany w danej chwili i automatycznie przełącza ustawienia wyświetlacza do odpowiedniego trybu gry. Ta unikalna funkcja jest dostępna poprzez menu ekranowe (OSD) oraz pilota lub przełącznik S Arc, który ma wbudowany szybki klucz do tego trybu.

Tryb Gry (Game Mode) Łatwy Dostęp - Gdziekolwiek Jesteś

Aby zaoszczędzić graczom kłopotów z koniecznością ponownego pobrania i zresetowania Trybu Gry, monitor XL2430T pozwala na przechowywanie danego Tryby Gry na dysku flash USB w celu łatwego i prostego zapamietania ustawień. Gracze mogą również udostępniać własne tryby gry miedzy sobą, poprzez cloud(chmurę) przechowywania lub platformy społecznościowe. Ta innowacyjna funkcja pozwala społeczności graczy swobodnie współpracować.

Specjanie Zaprojektowany Zaokrąglony Przełącznik dla Kontroli Sterowania
i Nawigacji

Przełącznik jest zewnętrznym kontrolerem gry, posiadającym zaprogramowane przyciski, które można dostosować do własnych indywidualnych ustawień wyświetlania - dla gier, pracy lub do rozrywki. Przełącznik to nie tylko szybki klucz do gry w trybie Auto, to także zaokrąglony uchwyt, który doskonale  pozwala graczom jak najlepiej poruszać się pomiędzy trybami gry.

Nawigacja On-Screen (na wyświetlaczu)

Nowe oprogramowanie Wyświetlacz On-Screen, zapewnia platformę dla użytkowników do wprowadzania zmian na ekranie wyświetlacza i wygodę bezpośredniego dostępu do witryny Gry - Tryb Loader - do pobrania i instalacji zaprogramowanych ustawień wyświetlania ulubionej gry lub natychmiastowego podglądu ustawień na ekranie.

Nowoczesny Design - Wszystko dla Perfekcyjnej Gry

Podstawa oferuje nowy poziom stabilności. Dodatkowo zmniejszona szerokość i głębokość skraca odległość między klawiaturą a monitorem, przenosząc gracza bliżej niż kiedykolwiek do aktualnej gry.

Ergonomiczny Uchwyt Podstawy z Metalicznym Designem

Podstawa monitora jest pokryta stopem aluminium dodając tajemnicze metaliczne odwołanie często kojarzące się z majestatem gry. Dodatkowo jest ergonomiczna z poszerzonym i pogrubionym górnym uchwytem, dzięki czemu monitor można znacznie łatwiej przenosić z jednego miejsca do drugiego.

Wysuwany Metalowy Haczyk na Słuchawki Dodaje Elastyczności i Trwałości


Umieszczenie wysuwanego haczyka na słuchawki po lewej stronie monitora - to dogodny sposób na łatwe odstawienie słuchawek lub sięgniecie po nie w czasie gry. Wszystko jest w zasięgu Twojej ręki! Materiał haczyka z którego jest wykonany, to stopy aluminium - to dodatkowa twardość i wytrzymałość dla zwiększenia trwałości wykończenia.

 

Niska Emisja Niebieskiego Światła to Ochrona dla Twoich Oczu

Teraz możesz grać przez wiele godzin w komfortowych warunkach, chroniąc swoje oczy. Emisja niebieskiego widma światła, która jest wytwarzana przez zwykłe ekrany monitorów komputerowych, jest kluczowym powodem uszkodzenia oczu, zmęczenia oczu, bólu głowy oraz zaburzenia snu. Teraz dzięki ofercie regulowania niskich poziomów niebieskiego światła, gracze mogą lepiej chronić swoje oczy, bez potrzeby zakładania przyciemnianych okularów dla dodatkowej ochrony oczu, a gra może się dalej toczyć w jasnej, wygodnej i bezproblemowej atmosferze!

Komfort Gry - Technologia Flicker-free (bez migotania obrazu)

Opracowany we współpracy z profesjonalnymi graczami XL2430T, został tak zaktualizowany, aby wyeliminować migotanie na wszystkich poziomach jasności. To skutecznie zmniejsza zmęczenie oczu i podnosi wydajność w grach dla nawet najbardziej zapalonych graczy, którzy spędzają długie godziny w akcji. Uzbrojony w Komfort Gry z Technologią Flicker Free - teraz to ostateczna i zwycięska broń nad Twoimi rywalami.

                                 Bez Flicker-free                                                    Flicker-free  

Oficjalny Monitor - Intel Extreme Masters

Zbudowany dla ostatecznego zwycięstwa, Monitory BenQ z serii XL są oficjalnymi monitorami globalnego turnieju Intel Extreme Masters sezonu 2014/2015.

Windows® 8/8.1 Kompatybilny

Monitor XL2430T posiada Certyfikat  Windows® 8/8.1 i jest w pełni kompatybilny z systemem Windows® 8/8.1. Zaraz po podłączeniu XL2430T do komputera, system Windows® 8/8.1 natychmiast rozpozna model, dzięki czemu bezproblemowo przejdziesz przez setup i podłączenie.

Technologiczna Perełka

Model XL2430T jest nie tylko zaprojektowany jako bardzo trwały i funkcjonalny monitor, dodatkowo za swój stylowy wygląd zdobył kilka międzynarodowych nagród projektowych: RedDot Design Award 2014.

 

Etykiety ecoFACTS

Etykiety ecoFACTSEcoFACTY powiedzą Ci, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! Ciągły rozwój produktów ekologicznych sprawia, że BenQ nie chce być wyłącznie zgodny z eko przepisami, ale także aktywnie chce rozwijać produkty przyjazne dla środowiska! EcoFACTY deklarują największy wysiłek BenQ w sprawie, zastąpienia substancji niebezpiecznych, doboru materiałów, projektowania opakowań oraz projektowania energooszczędnych produktów.

Mercury-free LED-backlit display

Eco-friendly ink printing in packaging box

BFR/PVC-free casing plastics

SPECYFIKACJA :

Symbol producenta 9H.LCHLB.QBE
Nazwa produktu BenQ Monitor LED XL2430T 24''; DVI/HDMI/DP, Flicker-Free
Producent BenQ
Klasa produktu Monitor LCD / LCD-TV / LED
Format ekranu monitora panoramiczny
Przekątna ekranu 24 cali
Wielkość plamki 0,276 mm
Typ panela LCD TFT TN
Technologia podświetlenia LED
Obsługa technologii 3D Nie
Nakładka dotykowa na ekran Nie
Zalecana rozdzielczość obrazu 1920 x 1080 pikseli
Widoczny obszar ekranu 531 x 298 mm
Częstotliwość odchylania poziomego 15-140 kHz
Częstotliwość odchylenia pionowego 24-144 Hz
Czas reakcji matrycy 1 ms
Jasność 350 cd/m2
Kontrast  •  1000:1
 •  12000000:1
Kąt widzenia poziomy 170 stopni
Kąt widzenia pionowy 160 stopni
Liczba wyświetlanych kolorów 16,7 mln
Certyfikaty ENERGY STAR 6.0
Regulacja cyfrowa (OSD) Tak
Głośniki Nie
Mikrofon Nie
Złącza wejściowe  •  15-stykowe D-Sub
 •  DVI-D
 •  2 x HDMI
 •  DisplayPort
Pozostałe złącza  •  1 x wejście audio (stereo mini-jack)
 •  1 x wyjście audio (stereo mini-jack)
 •  1 x USB 3.0 (typ B)
 •  2 x USB 3.0
 •  1 x USB 2.0
Wbudowany hub USB Tak
Karta sieciowa (LAN) Nie
Łączność Wi-Fi Nie
Zintegrowana kamera Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Pilot w zestawie Nie
Czytnik kart pamięci Nie
Wbudowany zasilacz Tak
Pobór mocy (praca/spoczynek) 50/0,5 Wat
Możliwość pochylenia panela (tilt) Tak
Regulacja wysokości monitora (height adjustment) Tak
Obrotowa podstawa monitora (swivel) Tak
Panel obrotowy (pivot) Tak
Montaż na ścianie (VESA) 100 x 100 mm
Możliwość zabezpieczenia (Kensington) Tak
Szerokość 520 mm
Wysokość 568 mm
Głębokość 199 mm
Masa netto 7 kg
Kolor obudowy czarno-czerwony
Dodatkowe informacje  •  Technologia Flicker-free
 •  Funkcja display pilot
 •  Funkcja Senseye3
 •  kompatybilny z HDCP
 •  wielojęzyczne menu ekranowe

Liczba recenzji: 4

50u32EGj

Data dodania: 30 January 2017

I'm _a href="http://ppzwaidfufb.com"_grefutal_/a_ you made the post. It's cleared the air for me.

Ocena: 2/5

oMgY0UR1yMt

Data dodania: 27 January 2017

I might be beanitg a dead horse, but thank you for posting this! http://acjqux.com [url=http://jsbce..

Ocena: 5/5

ayg8tus9bbw

Data dodania: 25 January 2017

Stay with this guys, you're _a href="http://zcrhknen.com"_heinlpg_/a_ a lot of people.

Ocena: 1/5

wI3iN6nkrMCU

Data dodania: 24 January 2017

Umm, are you really just giving this info out for nohtgni?

Ocena: 2/5

Napisz recenzję
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.