Koszyk
...jest pusty

Szybki kontakt
 

Dział handlowy:

 

Tel  12-292-61-97

lub 884-94-64-34

 
 
dekanexsystem@dekanexsystem.pl

Serwis:

Tel 12-292-61-97


NUMER RACHUNKU BANKOWEGO
RAIFFEISEN BANK POLSKA
87 1750 0012 0000 0000 2246 0827


Producenci
Kategorie
Informacje
Cennik

HTML   CSV

Urządzenie wielofunkcyjne Xerox WorkCentre 3655V_X LAN

5,999,00 zł

Producent: XEROX
Wysyłka:48 godzin
Waga:27.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:SZT

 • Oblicz eRatę Santander Consumer Bank SA

WorkCentre 3655V_X

WorkCentre™ 3655 firmy Xerox® z technologią Xerox ConnectKey® zapewnia przewagę konkurencyjną. Osiągaj więcej przy mniejszych kosztach dzięki oszczędnej technologii opatentowanego tonera otrzymywanego metodą agregacji emulsyjnej (EA) oraz funkcji inteligentnego raportowania Cisco® EnergyWise. Obsługuj zdalnie i bezpiecznie panel sterowania WorkCentre 3655 z dowolnego komputera biurowego, w taki sam sposób, jak stojąc przy urządzeniu. Miej pewność bezpieczeństwa danych dzięki całkowitej widoczności urządzenia i sieci. Usprawniając jednocześnie sposób komunikacji, procesy oraz dzielenie się informacjami.

Twój biznes zależy od utrzymania kosztów na odpowiednim poziomie. Innowacyjne narzędzia WorkCentre™ 3655 firmy Xerox z technologią ConnectKey® oferują przewagę konkurencyjną, minimalizują koszty, upraszczają sposób zarządzania drukiem oraz zapewniają znaczny zwrot z inwestycji.

  • Uprawnienia użytkownika pozwalają na ograniczenie dostępu do funkcji drukowania, przez użytkownika, grupę, w danej godzinie dnia oraz przez aplikację.

  • Dostosuj ustawienia sterownika druku z myślą o ekonomii i wydajności. Na przykład, ustaw domyślne drukowanie wielu obrazów obok siebie na jednym arkuszu.

  • Drukowanie dwustronne jest ustawieniem domyślnym w naszym sterowniku drukowania, a funkcja Earth Smart umożliwia wybór innych ustawień domyślnych, które zapewnią odpowiedzialne użytkowanie.

  • WorkCentre 3655 łączy się z siecią, aby automatycznie wysłać odczyty liczników i automatycznie uzupełniać materiały.

 • Xerox® Standard Accounting tworzy raporty, aby lepiej kontrolować koszty wszystkich funkcji urządzenia. Zaawansowane rozwiązania partnerów od innowacji biznesowych Xerox® zapewniają więcej narzędzi przydatnych w środowisku dużego biura.
  • Nasz toner EA o bardzo niskiej temperaturze topnienia topi się przy temperaturze o 20 stopni C niższej temperaturze niż tradycyjne tonery, pozwalając na jeszcze większe oszczędności energii.

  • Skaner urządzenia WorkCentre 3655 wykorzystuje oświetlenie LED, które zużywa 1/3 mocy tradycyjnych skanerów korzystających ze świetlówek.

 • Dzięki Cisco EnergyWise obsługiwanemu przez Xerox Power Management Information Base (MIB), możesz kontrolować, zarządzać i rozpowszechniać informacje na temat zużycia energii przez urządzenie oraz ustawiać optymalne stany mocy oraz przerwy pomiędzy czasami oczekiwania.

Nie zaniedbuj swoich danych. Zabezpiecz urządzenia, dane i firmę dzięki urządzeniu WorkCentre™ 3655 firmy Xerox® z technologią ConnectKey®, wykorzystującym wszechstronną gamę technologii i rozwiązań wiodących w branży liderów z zakresu bezpieczeństwa, aby zapewnić, że dane pozostaną wyłącznie Twoją własnością.

Skuteczne partnerstwa

Nie wszyscy rozumieją znaczenie bezpieczeństwa, dlatego oprócz wielu standardowych funkcji, drukarki wielofunkcyjne z Xerox ConnectKey wyposażono także w technologię McAfee®. To pierwszy tego typu program przeznaczony do drukarek wielofunkcyjnych, który chroni urządzenia przed potencjalnymi zagrożeniami z zewnątrz. Technologia białej listy McAfee jest gwarancją tego, że tylko bezpieczne, wstępnie zatwierdzone dokumenty i funkcje będą włączane na urządzeniach. To eliminuje potrzebę ręcznej aktualizacji oprogramowania zabezpieczającego przed nowymi zagrożeniami.

Oprócz tego automatyczna integracja Cisco® TrustSec zapewnia kompleksowy wgląd w to, jakie osoby i jakie urządzenia są podłączone w całej infrastrukturze sieciowej. Cisco TrustSec zapewnia również wyjątkowy poziom kontroli nad tym, gdzie, z czego i jaki poziom dostępu posiadają osoby uprawnione.

 

  • Ochrona wszystkich ważnych danych wykorzystująca do skanowania szyfrowane pliki PDF; pełne szyfrowanie twardego dysku, zgodność ze standardem 256-bit AES FIPS 140-2; nadpisywanie obrazu w procesie zamazywania z 3 przejściami zapewnia całkowite usunięcie wszystkich danych.

  • Tylko osoby upoważnione mogą uzyskiwać dostęp do urządzenia dzięki funkcji uprawnień użytkownika, uwierzytelniania sieciowego, filtrowania IP i inteligentnej karty oraz logowania opartego na roli i poziomie funkcji.

  • Ponieważ pojawiają się nowe zagrożenia, Xerox pro-aktywnie monitoruje ośrodki wymiany informacji w zakresie nowych luk w zabezpieczeniach oraz oferuje łatki zabezpieczające, tam gdzie zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu Twoje wyposażenie jest aktualne a Twoje dane są bezpieczne.

  • Urządzenie WorkCentre 3655 jest zgodne z najnowszymi standardami dot. bezpieczeństwa w ramach różnych branż, włączając rząd, finanse i opiekę zdrowotną. Te standardy obejmują m.in.: normę Common Criteria, HIPAA, Ustawę o ochronie danych, COBIT i inne. Urządzenia te mogą spełniać wszystkie normy dzięki elementom kontroli dostosowanym do Twoich potrzeb.

 • Zapobiegaj kradzieży IP oraz zapewnij dostęp do usług dzięki pełnemu wglądowi w urządzenie i sieć. Dzięki zarządzaniu polityką zabezpieczeń oraz śledzeniu wszystkich działań związanych z urządzeniem, wiesz kto uzyskiwał dostęp do czego, kiedy oraz znasz szczegóły każdej interakcji z urządzeniem.

Nie wystarczy dotrzymać kroku konkurencji. WorkCentre™ 3655 firmy Xerox® z technologią ConnectKey® pomaga uprościć rutynowe zadania i zautomatyzować przepływ zadań, sprawiając jednocześnie, że zespół staje się bardziej skuteczny i produktywny.

 

Wydajność druku

Wydrukuj i kopiuj zlecenia z prędkością 45 str/min – z czasem wydruku pojedynczej, pierwszej strony równym 8 sekund.

Dostosuj obieg dokumentów

Zbudowane na platformie Xerox EIP, rozwiązania obiegu dokumentów Xerox pozwalają na instalację oprogramowania zwiększającego wydajność bezpośrednio na urządzeniu, zapewniając tym samym szybki i łatwy dostęp przez interfejs na kolorowym dotykowym ekranie.

Skanowanie papierowych dokumentów do plików cyfrowych

Wbudowane rozwiązania skanowania w standardzie, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania i oprogramowania pośredniczącego:

 • Skanowanie jednodotykowe
 • Optyczne rozpoznawanie znaków z możliwością tworzenia plików PDF z opcją wyszukiwania 
 • Pliki PDF zabezpieczone hasłem
 • Drukowanie z i skanowanie do urządzeń USB
 • Skanowanie do poczty e-mail, do skrzynki pocztowej oraz sieci
Produktywność inteligentnego skanowania

Skanowanie i tworzenie wielu jednostronicowych dokumentów PDF, które można dystrybuować do różnych repozytoriów dokumentów w celu przetwarzania transakcyjnego na dużą skalę. Tworzenie wielostronicowych, pojedynczych dokumentów w formacie PDF ułatwia przechowywanie i wysyłanie dokumentów.

Skanowanie jednodotykowe

Korzystaj z funkcji skanowania jednodotykowego i utwórz przeznaczony do tego celu, łatwy do znalezienia przycisk skanowania bezpośrednio na kolorowym ekranie dotykowym. Przypisz przyciskowi jednodotykowego skanowania własny obieg skanowania dla przyspieszenia dystrybucji i archiwizowania dokumentów.

Ujednolicone książki adresowe

Zapisuj ulubione adresy w celu szybszej dystrybucji dokumentów za pośrednictwem wszystkich usług urządzenia. Użytkownicy mogą zdefiniować lokalizacje dla faksów, e-maili, skanów oraz faksów internetowych dla ułatwienia dostępu w jednym zcentralizowanym miejscu. Mogą również edytować i dodawać kontakty, jeżeli mają takie uprawnienia, w dowolnym czasie z interfejsu użytkownika. Wdrożenie sposobu, w jaki sposób użytkownicy chcą korzystać z informacji danego dnia - nasze urządzenia MFP zachowują „Ulubione” dla wszystkich usług.

Panel zdalnego sterowania

Obsługuj zdalnie i bezpiecznie panel sterowania WorkCentre 3655 z dowolnego komputera biurowego tak, jakbyś znajdował się przy urządzeniu. Panel zdalnego sterowania ułatwia i zwiększa wygodę rozwiązywania problemów i szkolenia użytkowników, a w przypadku personelu IT pozwala na zdalny przegląd i monitorowanie interfejsu użytkownika. System powiadamia podchodzących do urządzenia użytkowników o pracy w trybie zdalnym, aby uniknąć jednoczesnych zmian systemowych. Oprócz tego zaawansowane sterowniki wydruku oraz narzędzia do zarządzania urządzeniami pozwalają na zdalne monitorowanie w czasie rzeczywistym wydajności i dostępnych zasobów, co ogranicza ilość przestojów.

Twoje biuro jest tam, gdzie Ty. Pracuj gdzie chcesz i kiedy chcesz, bez wahania. WorkCentre™ 3655 firmy Xerox® z technologią ConnectKey® jest dostępne, łatwe w użyciu, wygodne i umożliwia szybszą pracę. Zachowaj łączność z narzędziami, które pomogą prowadzić działalność. Bez względu na to, gdzie jesteś.

Kolorowy ekran dotykowy

Interfejs użytkownika kolorowego ekranu dotykowego posiada jasne, intuicyjne ikony, które można zobaczyć i dotknąć, przyzwyczajając się do technologii Xerox. Uzyskaj łatwy dostęp do wszystkich głównych funkcji bezpośrednio z ekranu głównego.

Pomoc techniczna w zasięgu palców

Uzyskaj szybką, łatwą pomoc krok po kroku w rozwiązywaniu problemów – np. wskazówki dot. wysyłania skanu w wiadomości e-mail – dzięki wgranym filmom wideo z pomocą w interfejsie użytkownika.

Zszywacz (WorkCentre 3655/X) do prostego wykańczania

Będąc standardową opcją WorkCentre 3655/X, wygodny zszywacz spina do 20 arkuszy papieru o gramaturze 20 lb.

Drukowanie mobilne Xerox® i wiele innych

Odrzuć niepewność i wybierz drukowanie bezprzewodowe i mobilne, decydując się na zakup naszego oprogramowania. Xerox oferuje wszystkie opcje pozwalające na bezpieczne i dokładne drukowanie z dowolnego urządzenia iOS Apple lub Android, na każdej drukarce i drukarce wielofunkcyjnej, niezależnie od marki. Skorzystaj z wiodącej w branży wierności odwzorowania dokumentów w formacie PowerPoint, Word i innych. Xerox oferuje również przyjazne z punktu widzenia technologii informacyjnej, opcjonalne funkcje, takie jak dostęp z wykorzystaniem kodu PIN, złożone mobilne systemy operacyjne i inne.

Apple AirPrint™

Drukuj wiadomości e-mail, zdjęcia i ważne dokumenty biurowe bezpośrednio z urządzeń iPhone® lub iPad®, bez konieczności pobierania oprogramowania, instalowania sterowników i podłączania kabli. Dzięki opcji AirPrint urządzenie iPhone lub iPad automatycznie lokalizuje i łączy się z urządzeniem WorkCentre 3655 poprzez biurową sieć Wi-Fi.

Skanowanie do chmury

Aplikacja Xerox ConnectKey Share to Cloud oferuje organizacjom potężne możliwości skanowania dokumentów, dzięki którym urządzenia wielofunkcyjne Xerox są połączone z popularnymi usługami w chmurze oraz z pocztą elektroniczną. Oferuje wszystkie zalety usług w chmurze w taki sam sposób, w jaki aplikacje wykorzystują chmurę w urządzeniach mobilnych. Zeskanuj dokument korzystając z ekranu dotykowego urządzenia wielofunkcyjnego, a aplikacja ConnectKey Share to Cloud przekształci plik i prześle go do wybranej usługi w chmurze.

Certyfikat Mopria

Certyfikat Mopria upraszcza drukowanie mobilne z tabletów i smartfonów za pomocą dowolnego urządzenia drukującego, włączając drukarkę wielofunkcyjną WorkCentre 3655.

SPECYFIKACJA :

przeznaczenie do druku   tylko mono - tekst i grafika
rodzaj urządzenia   wielofunkcyjne - druk/skan/kopia
koszt wydruku w czerni (wkład oryginalny)   3,23 gr/str. A4 (pokrycie 5%)
koszt wydruku w czerni (dowolny wkład)   3,23 gr/str. A4 (pokrycie 5%)
technologia druku   laserowa monochromatyczna
format   A4
drukowanie poufne   tak
wydajność tonera startowego   do 6100 str. A4 (5% pokrycie strony, wydruk ciągły)
wydajność tonera standardowego   do 25900 str. A4 (5% pokrycie strony, wydruk ciągły)
funkcja oszczędzania tonera   tak
standardowa pamięć   2048 MB
pojemność dysku twardego   250 GB
miesięczne obciążenie   do 150000 stron
szybkość procesora   1000 MHz

Parametry Druku
szybkość drukowania mono   do 45 stron A4/min
czas wydruku pierwszej strony   do 8 sekund
automatyczny druk dwustronny   tak

Parametry Faksu
modem   33,6 kbps
typ lini telefonicznej   analogowa

Parametry Skanera
skanowanie dwustronne   tak
skanowanie do e-maila   tak
optyczna rozdzielczość skanowania   do 600x600 dpi
skanowanie do plików w formacie   PDF
PDF/A
XPS
JPEG
TIFF
skanowanie do chmury   tak

Parametry Kopiowania
szybkość kopiowania   do 45 kopii/min
zakres skalowania   min 25 %
max 400 %
ilość kopii na arkuszu, N-up   do 4 kopii/arkusz
automatyczne kopiowanie dwustronne (DADF)   tak

Obsługa Nośników
ilość podajników w standardzie   3
automatyczny podajnik dokumentów (ADF)   tak
pojemność podajnika automatycznego (ADF)   60 arkuszy
podajnik na pojedyncze arkusze   tak
opcjonalny podajnik papieru   tak
pojemność głównego podajnika papieru   do 550 arkuszy
maksymalna pojemność podajników   do standard 700 arkuszy (maks. 2350 arkuszy)
pojemność odbiornika papieru   do 250 arkuszy
niestandardowe wymiary nośników (szerokość)   min 76,2 mm
max 216 mm
niestandardowe wymiary nośników (długość)   min 127 mm
max 356 mm
obsługiwane rodzaje nośników   papier zwykły
obsługiwane formaty nośników   A4

Komunikacja
wireless - druk przez WiFi   nie
standardowe rozwiązania komunikacyjne   USB 2.0 Hi-Speed
Ethernet 10/100/1000 Base-T
opcjonalne rozwiązania komunikacyjne   wireless
drukowanie z chmury   tak (Xerox Mobile Cloud)
drukowanie z urządzeń mobilnych   tak (Apple AirPrint, Xerox Mobile Print)

Wymiary i Waga
waga produktu (netto)   ok. 26,3 kg

Zasilanie
tryb zmniejszonego poboru mocy   tak
Energy Star   tak

Wymagania Systemowe
Mac OS   Mac OS X 10.5 lub nowszy
UNIX   Linux

Inne
IPP 1.0   nie
dysk twardy (HDD)   tak
drukowanie znaków wodnych   nie
...

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.